Nasza kampania dostrzeżona przez trojmiasto.pl i FAKTY TVN

Nasza kampania opiera się na wykorzystywaniu drobnych przewag konkurencyjnych. Kandydatka Kocham Gdańsk, Luiza Małolepsza doskonale wykorzystuje do tego narzędzia AI – sztuczną inteligencję.

Tak powstał utwór, do którego teledysk wyreżyserował Wojciech Szuster – student Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Muzyka i śpiew w wykonaniu AI:

Najpierw teledysk został dostrzeżony przez portal trojmiasto.pl

Jesteśmy innowacyjni, musimy zrobić jak najwięcej minimalnymi środkami, bo takie są w naszej dyspozycji. Jesteśmy tylko zwykłymi mieszkańcami, bez sztabów, budżetów i numerów telefonów do artystów. Ale chcieliśmy mieć piosenkę, dlatego poprosiliśmy sztuczną inteligencję o pomoc i tak powstał utwór, który słyszała już cała Polska.

  • Tomasz Jezierski, Pełnomocnik Wyborczy, Kandydat do Rady Miasta Gdańska

Naszą piosenkę zaprezentowano w głównym wydaniu Faktów TVN. Doceniono też fakt, że nasze postulaty kierujemy do wszystkich pokoleń, w tym do młodych.

Kilka słów do młodych: Elo mordeczki! Wiem, że macie dość słuchania tych NPC-tów! Ja jestem waszym głosem w tym mieście i chcę, abyście byli usłyszeni. Wiem, że nikt was nie słucha. Napiszcie do mnie na Instagramie, na Facebooku, znajdźcie mnie, napiszcie, co u was słychać i czego wam potrzeba, elo!

  • Łukasz Gąsiorowski, Kandydat do Rady Miasta

Chcesz posłuchać wywiadu z Łukaszem – zapraszamy na kanał YT Macieja Naskręta lub zajrzyj na gazetabaltycka.pl

Ostatnie wpisy

Nasza forum na Facebooku

Dyskutujemy o Gdańsku
Dołącz do naszego grona, podziel się refleksjami